Sipariş, Ödeme ve Teslimat

Aradığım ürüne nasıl ulaşabilirim?
Sayfanın üst kısmına yerleştirilmiş arama/search alanına aradığınız ürünün adını yazarak veya sayfanın sol yanında bulunan menüden seçerek istediğiniz ürün grubuna ulaşabilirsiniz. Sıralama butonlarını kullanarak renk ve fiyat ile ilgili istediğiniz gösterime erişebilirsiniz.

Siparişlerimi nereden görebilirim?
Siparişlerinize sayfanın üst kısmında bulunan “Hesabım” menüsünde bulunan “Siparişlerim” başlığı altında görebilirsiniz.

Satın aldığım ürünle ilgili siparişimi iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?
İşleme alınmış siparişlerin iptali mümkün değildir. İşlem iptali için info@latnox.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Siparişiniz işleme alındıysa siparişiniz elinize ulaştıktan sonra iade etmek istediğinizde sayfanın üst kısmında bulunan “Hesabım” menüsünde bulunan “Siparişlerim” başlığına tıkladığınızda “İade ve İptal Taleplerim” sayfasında bulunan sipariş bilgileri bölümünü doldurup göndermelisiniz. Daha sonrasında değerlendirilip değerli müşterimizle iletişime geçilecektir.

Sepete ürün attığımda ürün bana rezerve edilmiş oluyor mu?
Latnox.com sitesinde yapılan alışverişlerde sepete atılan hiçbir ürün rezerve edilmez. Sepete alınan her ürün satın alma işlemi tamamlanmadığı takdirde başkası tarafından alınabilir.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?
Müşteri Hizmetlerini aradığınızda Müşteri Hizmetleri Danışmanımız size konu ile ilgili yardımcı olacaktır.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Sitemizdeki ürünlerin hepsi KDV dahil olarak ücretlendirilmiştir.

Kargo ücretiniz ne kadar?
Siparişinizin boyut, adet ve hacmine bağlı olarak 10 tl ve 20 tl arasında değişiklik göstermektedir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?
Latnox.com üzerinden Kredi Kartı/Banka Kartı, Havale/EFT ya da kapıda ödeme seçeneği ile satın aldığınız ürünleriniz siparişinizde seçtiğiniz kargo firması ile gönderilecektir. Anlaşmalı olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

Kargom ne zaman ulaşır?
Verdiğiniz siparişleriniz  1-3 iş günü içerisinde işleme alınıp en kısa sürede hazırlanıp kargoya verilir. Haftasonu ve tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.
*İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 3-5 gün arasında değişmektedir.

Aldığım ürün hangi gün teslim edilecek?
Siparişiniz kargo şubelerine bağlı olarak haftaiçi 08:00 – 18:00 saatleri arasında teslim edilecektir. Pazar günleri hariç tüm günler teslimat yapılmaktadır.
Siparişlerinizi, “Hesabım” bölümündeki “Siparişlerim” sekmesinden takip kodunuza ulaşabilirsiniz. Kargo takibi yapmak için takip kodunuzu sayfanın altındaki “Kargo Takibi” bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Resmi tatil günleri teslimat yapılabiliyor mu?
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti, iade kargo bedeli ve havale bedeli kesilerek iadesi yapılır.

LATNOX Satış Destek

info@latnox.com

0 850 840 73 89

0 542 462 73 98

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir