Sıkça Sorulan Sorular

Üye olmak ücretli midir?

Latnox.com  üyeliğimiz ücretsizdir.
Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.


Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Latnox.com  ‘dan Facebook hesabınızla, Gmail hesabınızla üye olmadan anında giriş yapabilirsiniz veya üye olmadan bile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Alışveriş Sepeti nedir?

Latnox.com  ‘a giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler yada çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz. Sepetinizi kaydettiğinizde sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda bile saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

Latnox.com  ‘dan kredi kartı, banka kartı, havale / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

Kredi kartı, banka kartı, havale / EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

Hafta içi saat 15:00’ya siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler aynı gün, saat 15:00’dan sonra siparişini verdiğiniz ürünler ise takip eden ilk iş günü kargoya teslim edilir. Şu an için aktif olan teslimat şeklimiz kargodur.


Kargo Gönderim Ücretleriniz Nedir?


TÜM SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETİNİ BİZ KARŞILIYORUZ!Gönderim alanlarınız nereleridir?

Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan her noktaya gönderebilmekteyiz.


Latnox.com ‘dan aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Latnox.com ‘dan aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 10 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü, faturası ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz halinde ürün, bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli, kontrol edildikten sonra tarafınıza iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. İade edeceğiniz ürün, en yakın hangi kargo firması ile ürünü aldıysanız o kargo firması ve şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. Anlaşmalı kargo firması ile ürünü göndermeniz halinde, geri gönderim kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

*Hijyenik sebeplerden dolayı bijuteri ürünlerinin(Kolye/Küpe/Bilezik/Bere) iadesi yapılamamaktadır.

Latnox.com ‘dan aldığım ürünleri nasıl değiştirebilirim?

Latnox.com ‘dan aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde, iade/değiştirme konusunda nedeni ile mail ile info@latnox.com dan talep edebilirsiniz. Değiştirilecek ürünler hangi kargo firması ile ürünü aldıysanız o kargo firması ve şubesi ile temasa geçilerek geri gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. İndirim dönemlerinde, yoğunluğa bağlı olarak, firmamız kargo ile değişim hizmetine ara verme hakkına sahiptir.

*Hijyenik sebeplerden dolayı bijuteri ürünlerinin (Kolye/Küpe/Bilezik) değişimi yapılamamaktadır.

Ürün defolu çıkarsa ne yapmalıyım?

Üründe üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir defo var ise, ürünün iadesini ya da değişimini yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü faturası ile birlikte aşağıdaki adrese incelemeye göndermeniz gerekmektedir. İade edeceğiniz ürün, en yakın hangi kargo firması ile ürünü aldıysanız o kargo firması ve şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir.

*Hatalı kullanım ve yıkama talimatlarına aykırı işlem görmüş ürünlerin iade alınması mümkün değildir.

İade ve değişim için göndereceğimiz ürünleri hangi adrese göndermemiz gerekiyor?

Ayhan ÇINAR
Selçuk Mh. Halil Ergün Sk. Yeni Toki A07/ D.7 İznik / BURSA

LATNOX Satış Destek

info@latnox.com

0 850 840 73 89

0 542 462 73 98

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir